Portrety | Kontakt | Księga Gości | Archiwum


Nasze prace


Hymn Niepełnosprawnych

Kulejącego widziano anioła
Który po niebie swobodnie szybował
Wszystko się może zdarzyć! - wołał
Jeśli uwierzyć w siebie zdołasz!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!
Nie wszystkim dane zdrowie i sława
Nie można w życiu wszystkiego mieć!
Trudno bez skrzydeł orła udawać
Choć być nim zawsze trzeba chcieć!
Jesteśmy żywe sumienie bliźniego
Gorszego Boga najlepsze dzieci
A skoro nie ma Boga złego
Każdy z nas kiedyś w niebo wzleci!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!


Jak nas wspomóc


Bal karnawałowy

2018-02-21 20:59:38

balKarnawał to bardzo wesoły czas, czas zimowych zabaw i balów maskowych… Nasi podopieczni co roku korzystają z możliwości wspólnej zabawy. Tegoroczny bal karnawałowy uczniów DOREW i uczestników Świetlicy odbył się w Tłusty Czwartek, a dokładnie 8 lutego 2018 r.


Przygotowania do zabawy rozpoczęły się z samego rana od ustrojenia sali kominkowej. Główną atrakcją tego dnia była oczywiście zabawa taneczna połączona z balem maskowym. Uczestnicy zabawy wystąpili w specjalnie przygotowanych na tę okazję kolorowych strojach. Stroje przygotowali rodzice naszych podopiecznych lub nauczyciele i terapeuci. Przebrania były bardzo ciekawe i różnorodne: jak co roku nie obyło się bez służb mundurowych, były również postacie bajkowe, królewny czy superbohaterowie! O oprawę muzyczną balu zadbali nauczyciele i terapeuci. Przy skocznej, znanej i lubianej muzyce, uczestnicy balu prawie w ogóle nie schodzili z „parkietu”…

Podczas balu odbył się tradycyjnie konkurs tańca w parach. W związku z wysokim poziomem tanecznych umiejętności wszystkich uczestników konkursu,  Jury jednogłośnie wyróżniło wszystkie pary! Na zakończenie czwartkowej zabawy karnawałowej odbył się konkurs tańca o tytuł Króla i Królowej balu. W tym roku Królem balu został Adrian, a Królową Ela. Oczywiście obowiązkowym punktem programu był ich wspólny taniec!

W związku z tym, że nasza zabawa karnawałowa odbyła się w Tłusty Czwartek, na wszystkich naszych podopiecznych czekały pyszne, swojskie pączki! Tak radośnie i kolorowo szybko minął czas…Galeria zdjęć (88)

Kliknij, aby powiększyć

<< Powrót

Copyright © PSOUU Koło w Pszczynie
All rights reserved Polityka Cookie

CMS Developed by Projektowanie stron Tychy | Designed by Magdalena Loska