Portrety | Kontakt | Księga Gości | Archiwum


Nasze prace


Hymn Niepełnosprawnych

Kulejącego widziano anioła
Który po niebie swobodnie szybował
Wszystko się może zdarzyć! - wołał
Jeśli uwierzyć w siebie zdołasz!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!
Nie wszystkim dane zdrowie i sława
Nie można w życiu wszystkiego mieć!
Trudno bez skrzydeł orła udawać
Choć być nim zawsze trzeba chcieć!
Jesteśmy żywe sumienie bliźniego
Gorszego Boga najlepsze dzieci
A skoro nie ma Boga złego
Każdy z nas kiedyś w niebo wzleci!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!


Jak nas wspomóc


Wszystkiego naj naszym Babciom i Dziadkom!!!

2018-02-10 16:40:45

dbidzJest taki szczególny dzień w roku, gdy uczniowie Dziennego Ośrodka przygotowują niespodziankę dla bardzo wyjątkowych osób... Tego dnia zapraszają swoje wspaniałe babcie i wspaniałych dziadków na spotkanie pełne uśmiechu, miłości, ciepła i życzliwości. Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dziadka odbyły się w czwartek 25 stycznia br., a nasi goście po raz pierwszy świętowali wspólnie z wnukami w naszym pięknym, nowym Ośrodku!!!


Najpierw babcie i dziadków zaproszono do sali kominkowej, gdzie przywitała ich Dyrektor DOREW - pani Katarzyna Labus. Nasi aktorzy wystawili fantastyczny spektakl do wiersza Juliana Tuwima pt. "W aeroplanie". Wspaniałe stroje, piękna scenografia, niezwykłe rekwizyty oraz zaangażowanie wielu dzieci sprawiły, że przedstawienie było niezwykle wzruszające. Nie zabrakło wierszyków o babci i dziadku, serdecznych życzeń oraz oczywiście głośnego "Sto lat!". Specjalnie dla naszych gości wystąpił również pan Robert, wykonując dwie wspaniałe kolędy.

Następnie nasi goście zostali zaproszeni do nowych sal, gdzie uczą się ich wnuki. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w Domu Kulejących Aniołów po oficjalnym rozpoczęciu działalności. Przestronne, pięknie urządzone klasy i komfort, w jakim aktualnie uczą się i rehabilitują dzieci, zrobiły na babciach i dziadkach duże wrażenie! Nasi goście mieli jak co roku okazję porozmawiać z nauczycielami i terapeutami, a także spotkać się z kolegami i koleżankami swoich wnuków. Od swoich wnuków otrzymali piękne laurki.

Ostatnią niespodzianką było wspólne kolędowanie oraz słodki poczęstunek w sali kominkowej. O wspaniałą muzyczną atmosferę zadbali nasi wieloletni przyjaciele: pan Jan Szafron i pan Rudolf, za co bardzo dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy babciom i dziadkom naszych podopiecznych za przyjęcie zaproszenia i wspólnie tak wspaniale spędzony czas. Raz jeszcze życzymy dużo zdrówka, samych radosnych dni, spełnienia marzeń oraz oczywiście pociechy z wnuków! :)Galeria zdjęć (72)

Kliknij, aby powiększyć

<< Powrót

Copyright © PSOUU Koło w Pszczynie
All rights reserved Polityka Cookie

CMS Developed by Projektowanie stron Tychy | Designed by Magdalena Loska