Portrety | Kontakt | Księga Gości | Archiwum


Nasze prace


Hymn Niepełnosprawnych

Kulejącego widziano anioła
Który po niebie swobodnie szybował
Wszystko się może zdarzyć! - wołał
Jeśli uwierzyć w siebie zdołasz!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!
Nie wszystkim dane zdrowie i sława
Nie można w życiu wszystkiego mieć!
Trudno bez skrzydeł orła udawać
Choć być nim zawsze trzeba chcieć!
Jesteśmy żywe sumienie bliźniego
Gorszego Boga najlepsze dzieci
A skoro nie ma Boga złego
Każdy z nas kiedyś w niebo wzleci!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!


Jak nas wspomóc


Spotkanie z Mikołajem w Domu Kulejących Aniołów

2017-12-20 20:52:27

spotkanieTradycyjnie, gdy nastaje grudzień, podopieczni DOREW i Świetlicy Terapeutycznej oczekują nadejścia Świętego Mikołaja. Jest to czas dobrej zabawy i wspaniale, wspólnie spędzonego czasu. Tegoroczna impreza mikołajkowa, wraz z rodzicami i opiekunami z placówek, odbyła się w czwartek 14 grudnia 2017 r.


Spotkanie z Mikołajem było w tym roku bardzo wyjątkowe, ponieważ połączone ze świętowaniem przeprowadzki do Domu Kulejących Aniołów w Piasku. Nad zabawą taneczną czuwał przyjaciel naszych Aniołków - pan Michał Czysz. Jak zwykle zabawiał nas przy wspaniałej i skocznej muzyce.

>>ZDJĘCIA Z IMPREZY<<

Główną atrakcją zabawy była wizyta Świętego Mikołaja wraz ze swoimi dwoma pomocnikami: Gwiazdką oraz Diabłem, którzy pomagali przy rozdawaniu przywiezionych przez niego prezentów!!!

Już po raz dwudziesty, dzięki pracownikom Urzędu Pocztowego w Pszczynie, nasi podopieczni otrzymali świąteczne paczki. Mikołaje - Listonosze wśród firm, osób prywatnych i instytucji zebrali fundusze, które następnie przeznaczyli na zakup wspaniałych prezentów.

Wszyscy z wypiekami na twarzach czekali na wezwanie przez Świętego Mikołaja. Wizyta tego starszego, bardzo sympatycznego pana była wielkim wydarzeniem i sprawiła dzieciom i młodzieży sporo radości. Oczywiście nie zabrakło w pełni zasłużonych prezentów dla Pań reprezentujących Urząd Pocztowy w Pszczynie.

Na spotkaniu mikołajkowym panowała iście rodzinna atmosfera, a po wszystkich uczestnikach widać było powoli nadchodzący już okres Świąt Bożego Narodzenia. Oczywiście nie mogło zabraknąć rożnego rodzaju smakołyków, ciast upieczonych przez rodziców oraz napoi...

>>ZDJĘCIA Z IMPREZY<<

Serdecznie dziekujemy wszystkim darczyńcom, Mikołojom-Listonoszom, pani Naczelnik Urzedu Pocztowego w Pszczynie oraz wszystkim pracownikom za życzliwość i pamięć o naszych Aniołkach już od 20 lat!



Galeria zdjęć (1)

Kliknij, aby powiększyć

<< Powrót





Copyright © PSOUU Koło w Pszczynie
All rights reserved Polityka Cookie

CMS Developed by Projektowanie stron Tychy | Designed by Magdalena Loska