Portrety | Kontakt | Księga Gości | Archiwum


Nasze prace


Hymn Niepełnosprawnych

Kulejącego widziano anioła
Który po niebie swobodnie szybował
Wszystko się może zdarzyć! - wołał
Jeśli uwierzyć w siebie zdołasz!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!
Nie wszystkim dane zdrowie i sława
Nie można w życiu wszystkiego mieć!
Trudno bez skrzydeł orła udawać
Choć być nim zawsze trzeba chcieć!
Jesteśmy żywe sumienie bliźniego
Gorszego Boga najlepsze dzieci
A skoro nie ma Boga złego
Każdy z nas kiedyś w niebo wzleci!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!


Jak nas wspomóc


Zabawa andrzejkowa w DOREW

2017-11-30 10:38:24

andrzejkiKażdego roku pod koniec listopada, w Dziennym Ośrodku jest bardzo magicznie... A to za sprawą wróżb andrzejkowych, które zawsze są okazją do wspaniałej zabawy. Tegoroczna zabawa andrzejkowa w DOREW odbyła się w czwartek 23 listopada.


Tym razem na zabawie gościliśmy uczniów z zaprzyjaźnionej Szkoły Podstawowej nr 8 w Czechowicach - Dziedzicach (dawniej Publicznego Gimnazjum nr 2). Dzięki obecności młodzieży, wydarzenie to miało również charakter integracyjny.

Tradycyjnie jedna z sal przemieniła się w profesjonalny gabinet wróżb, gdzie sympatyczni pani wróżka i pan czarodziej oferowali przepowiadanie przyszłości, między innymi z lanego przez klucz wosku, z ilustracji kwiatów czy z odkrywając jeden z kubków. Można było również poznać imię wybranka lub wybranki poprzez przekłucie wielkiego czerwonego serca.

Jednocześnie na największej sali odbywała się zabawa taneczna z bardzo ciekawymi wróżbami i magicznymi konkursami. Tutaj można było poznać swoją przyszłość z magicznej kuli, odkrywając jedną z kart czy poprzez odkrycie jednej z gwiazd.

Na zakończenie andrzejkowej zabawy, dla wszystkich uczestników był przygotowany poczęstunek w "Chacie Andrzeja". Mamy nadzieję, że wszystkim naszym dzieciom oraz naszym gościom dobre wróżby będą spełniać się przez cały rok!

Serdecznie dziękujemy uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Czechowicach - Dziedzicach za wspólną, wspaniałą zabawe!!!Galeria zdjęć (105)

Kliknij, aby powiększyć

<< Powrót

Copyright © PSOUU Koło w Pszczynie
All rights reserved Polityka Cookie

CMS Developed by Projektowanie stron Tychy | Designed by Magdalena Loska