Portrety | Kontakt | Księga Gości | Archiwum


Nasze prace


Hymn Niepełnosprawnych

Kulejącego widziano anioła
Który po niebie swobodnie szybował
Wszystko się może zdarzyć! - wołał
Jeśli uwierzyć w siebie zdołasz!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!
Nie wszystkim dane zdrowie i sława
Nie można w życiu wszystkiego mieć!
Trudno bez skrzydeł orła udawać
Choć być nim zawsze trzeba chcieć!
Jesteśmy żywe sumienie bliźniego
Gorszego Boga najlepsze dzieci
A skoro nie ma Boga złego
Każdy z nas kiedyś w niebo wzleci!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!


Jak nas wspomóc


Uczniowie DOREW w Multikinie

2017-09-27 21:26:03

kinoWychowankowie Dziennego Ośrodka, w czwartek 21 września br., wybrali się do Multikina w Tychach na trzecią część bardzo lubianej przez dzieci oraz jednej z najbardziej dochodowych animacji w historii kina. Film "Gru, Dru i Minionki" dostarczył nam mnóstwo świetnej zabawy!


Po przebojach kinowych „Jak ukraść księżyc", „Minionki rozrabiają" i „Minionki", ponownie spotkamy się z Gru i jego adoptowanymi córkami: Margo, Edith i Agnes oraz, oczywiście, Minionkami! W trzeciej części serii filmów o Minionkach, Gru i Lucy tracą pracę w Lidze Antyzłoczyńców. W głównej mierze odpowiada za to nieuchwytny mistrz zła, Balthazar Bratt - niegdyś ulubieniec Hollywood i gwiazdor młodzieżowego serialu, dziś zdeprawowany miłośnik lat 80. ogarnięty żądzą zemsty. Gru oczywiście nie daje za wygraną, ale w pościgu za złoczyńcą niespodziewanie przeszkadza pojawienie się brata bliźniaka, o którego istnieniu główny bohater oczywiście nie wiedział. Z całą rodzinką Gru rusza do Niemiec, by odkryć bajeczną fortunę i luksusy, w jakie opływa Dru, a przy okazji poznać własne dziedzictwo.

Rewia wielobarwnych kadrów, szybka i ciekawa akcja, bardzo sympatyczne postaci oraz komicznie bełkocące minionki przy wsparciu sympatycznych niemieckich świnek, szybko zyskały sobie sympatię naszych podopiecznych.
Animacja "Gru, Dru i Minionki" jednocześnie przemyciła garść cennych wychowawczych morałów o wartości rodziny, dążeniu do marzeń i o tym, że choć zło często kusi i wydaje się być całkiem atrakcyjne, to i tak większych zysków dostarcza czynienie dobra.Galeria zdjęć (14)

Kliknij, aby powiększyć

<< Powrót

Copyright © PSOUU Koło w Pszczynie
All rights reserved Polityka Cookie

CMS Developed by Projektowanie stron Tychy | Designed by Magdalena Loska