Portrety | Kontakt | Księga Gości | Archiwum


Nasze prace


Hymn Niepełnosprawnych

Kulejącego widziano anioła
Który po niebie swobodnie szybował
Wszystko się może zdarzyć! - wołał
Jeśli uwierzyć w siebie zdołasz!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!
Nie wszystkim dane zdrowie i sława
Nie można w życiu wszystkiego mieć!
Trudno bez skrzydeł orła udawać
Choć być nim zawsze trzeba chcieć!
Jesteśmy żywe sumienie bliźniego
Gorszego Boga najlepsze dzieci
A skoro nie ma Boga złego
Każdy z nas kiedyś w niebo wzleci!


Niepełnosprawni - normalna sprawa!
Niepełnosprawni - normalna rzecz!


Jak nas wspomóc


Spotkanie z młodym muzykiem

2017-07-31 21:36:47

spotkanieW ramach wakacyjnych zajęć w Dziennym Ośrodku, naszych wychowanków odwiedził po raz kolejny bardzo utalentowany, zaprzyjaźniony młody muzyk - Jan Szczepańczyk. Spotkanie odbyło się w czwartek 27 lipca br.


Jasiek ma 15 lat i pochodzi z Pszczyny. Muzyką interesował się od najmłodszych lat, pierwsze kroki w tej dziedzinie stawiał podczas gry na fortepianie. Aktualnie gra na instrumentach klawiszowych i gitarze basowej, jednak jego największą pasją jest gitara elektryczna. Co więcej, nasz gość od kilku lat wspiera swoim talentem muzyczną działalność naszego Stowarzyszenia, podczas różnego rodzaju wydarzeń organizowanych na rzecz Kulejących Aniołów, zwłaszcza zimowych Koncertów Noworocznych.

Jasiek przyniósł do DOREW gitarę elektryczną oraz wszystkie sprzęty, które tę grę uatrakcyjniały. Zaprezentował dzieciom jakie dźwięki może wydawać gitara, niektóre z nich bardzo zabawne. Przedstawił również różne sposoby grania na gitarze elektrycznej praz mandolinie, a następnie zagrał znane i lubiane utwory muzyczne. Oczywiście nie obyło się bez muzycznych życzeń publiczności. Oczywiście obowiązkowym punktem programu była gra w ducie z ojcem, terapeutą Dziennego Ośrodka - Szymonem Szczepańczykiem.

Serdecznie dziękujemy Jaśkowi Szczepańczykowi za ponową wizytę w Dziennym Ośrodku oraz bardzo ciekawą lekcję gry na gitarze elektrycznej! Życzymy wielu, nie tylko muzycznych, sukcesów i zapraszamy ponownie!Galeria zdjęć (16)

Kliknij, aby powiększyć

<< Powrót

Copyright © PSOUU Koło w Pszczynie
All rights reserved Polityka Cookie

CMS Developed by Projektowanie stron Tychy | Designed by Magdalena Loska